Обсуждение правил "буриме в прозе"

(1/5) > >>

tuft:
Спочатку хотілося б все ж обговорити варіант зі створенням двох тем - одна серйозна, друга - жартівлива. У першій темі ми будемо намагатись щось дійсно творити. У другій гнати, але бажано теж не зовсім по-тупому (беріть приклад з Гава - йому просто 10 балів! :) ).
Хочу написати декілька структурованих побажань щодо "серйозної буріме"(звичайно ІМХО):
1. Текст повинен продовжуватись в тому ж жанрі і тому ж ключі, з якого все почалося.
2. Не описувати голі дії. Звертати увагу на те, що коїться навкруги героя. Хоча деякі відрізки тексту, звичайно, можуть і повинні описувати чисто дії. Слідкувати за балансом.
3. Не бігти поперед сюжету. Будувати його поступово. Ось наприклад коли Алдер написав, що герой побачив клуби пилу, ФазУ одразу відповів, хто то скакав. Так швидко в житті не відбувається.
4. Уникати граматичних помилок і слів паразитів ("он опустил свою руку в свой карман и достал свою пачку сигарет"). Звичайно, є виключення, коли без таких слів не обійтись.
5. Перед відправленням повідомлення перечитувати написане.
6. Якщо ти знаєш, що напишеш далі, то швидко постиш одне слово "Я". І тоді впродовж 10 відведених хвилин на правку поста пишеш в ньому свій текст. Інші бачать пост, гризуть лікті, що вони не встигли, і не заважають, доки не з'явиться наступний шматок тексту.
7. Якщо ти не встиг за 10 хвилин, але ось-ось закінчиш, не засмучуйся - в тебе є чудова кнопка Даблпост. Але все ж таки треба встановити загальний ліміт часу на написання поста. Я пропоную 15 хвилин. Якщо протягом 15 хвилин не з'являється текст, наступний учасник пише пост "Я" і творить свій шматок тексту. Попередній, "невдалий" пост, видаляється модератором.
8. ..........

Ваші пропозиції і доповнення.

broken-wings:
Раньше часто играл в словески на форумах.
Может лучше принять такой формат, чем буриме?

tuft:
broken-wings, це не зовсім гра.
Не знаю, що таке "словески", але створюй тему, будь ласка. Це інша річ.

broken-wings:
tuft, Словеска - грубо говоря - каждый создает или получает персонажа.
Есть мастер - следящий и направляющий .
И таким образом - создается повествование , где каждый "отыгрывает" своего персонажа

broken-wings:
уруру! Чего затихли-то? Ау, литературно не равнодушные люююююди!!!

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница