Преподавание курса "Иженерная и компьютерная графика"

<< < (2/2)

novichok:
Оооо...яка тема)
Інженерну графіку викладала та ж таки Катькалова(трохи нудьгували на лекціях,але не через неї,а через те,що не "моя" дисципліна).
А ось практичні заняття...ось там не нудьгував ніхто,адже  там був Шепелєв В.В)))....пів-групи мали нести роботи молодій дівчині-асистенту (забув прізвище...ось підказують ,що Ніжнік... ). А інші(у тому числі і я)- Шепелєву....ух...3-4 рази повертав роботу,десь до середини листопада нічого нікому не зараховував...потім одразу 5 (з 11 здається) робіт мені "плюсанув"....лише після Нового Року я підписав той клятий альбом(це я був лише другим у своїй підгруппі). Вдячний йому за те,що дав відчути універ як такий).Перший модуль приймав чомусь не лектор,а Шепелєв,тому всім ,за винятком одного("4") були "2"  .Другого модулю взагалі не було)))). На екзамені 1 з двох завдань зробив,отримав "3",Катькалова запропонувала доп.завдання на "4"-мені було пофіг яка оцінка- погодився, підглянув у літ-ру- поставила "5"..отакої)
Курсач у другому семестрі-Шубіна-Компас 5.11, 10-20 годин дома біля монітора-"5".  

Anna:
Лопатов читал лекции и принимал чертежи. "Щас всех повыгоню" нам тоже говорил=) И шутил про армию и весенний призыв. А дисциплина давалась легко и прошла безболезненно.
Курсовую я делала уже когда некоторые одногруппники ее сдали)) Но 5 получила.

Comrade_Student:
Лопатов у нас читал лекции и вёл проработки. Уважуха ему - один из преподов "старой школы".

Помню один из его приколов: Стоит у своего стола и точит карандаш на пол. Подхожу я с чертежем, а он неспеша так смотрит на чертежик, а затем кладет карандаш на стол, берет шариковую ручку и ... легким движением руки рисует на работе в местах ошибок.

Такие шуточки были не только со мной, но я один раз позволил себе возразить, сказав "Вы бы лучше карандашом это делали - я бы ошибки на работе исправил без перерисовки". Далее следовали 1-3 секунд молчания, а затем улыбка на лице и фраза "Ишь, чего захотел! Перерисуешь - руки не отвалятся".

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[*] Предыдущая страница