КИТА unofficial
Апрель 27, 2024, 02:45:32 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости:
 
   Начало   ПРАВИЛА Помощь WIKI PDA Войти Регистрация  


Страниц: 1 [2]  Все   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Синдром попутчика  (Прочитано 26354 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
sensay
Майстер Йада
Магистр
***

Карма: +8/-1
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 217


Ощинь Злой Дядько


« Ответ #20 : Октябрь 24, 2009, 10:45:54 »

...Стерх..., или как предложили в фильме "невеста любой ценой": "в данной ситуации очень помогает устный счет ... 1024 делить на 117..." ну или как-то так.
Записан

КТО хочет ищет возможность.
КТО НЕ хочет ищет повод.
tuft
Я просто не берегу силы на обратный путь © "Гаттака"
Firebiker
Проректор
*****

Карма: +201/-40
Offline Offline

Пол: Мужской
Награды:
Лучший знаток фильмов 2008II место в конкурсе поэзии \III место в конкурсе поэзии \
Сообщений: 10684


Homo fortunatus


WWW
« Ответ #21 : Октябрь 24, 2009, 11:19:38 »

В мене є такий синдром. Я легко знайомлюся з людьми і легко знаходжу з ними спільні теми. Не раз у поїзді говорив з кимось до ранку (переважно, з дівчатами, одного разу - з провідницею). Тепер, коли я не одинак, з дівчатами не знайомлюсь перший, так що частенько їду мовчки Улыбка
Одного разу з таким випадковим подорожнім конкретно напилися - мені було погано, дівчина кинула, і він склав мені компанію... А колись дискутували з хлопцем-протестантом. Про віру і Бога. Цікаво було з ним спілкуватись - не фанатик.
А колись у поїзді познайомився з співробітницею брата - теж проспілкувались до ранку Улыбка А ще колись познайомився з співробітницею друга - потом навіть відносини у нас невдалі зав'язались Улыбка))
Всіх і не згадати...
До речі, коли їхав у Харков на ЗМ, взагалі підібралася ціла компашка молоді - всі студенти, крім мене. Ніхто нікого до поїзда не знав, але до ранку всі знали, хто де вчиться, з ким зустрічається, куди їде Улыбка
Це класно.
Записан

heart ||У божевіллі утвори сузір'я віри в неймовірне... © Олег Скрипка
Страниц: 1 [2]  Все   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Penguins Counter Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS! Internetmap
Страница сгенерирована за 0.046 секунд. Запросов: 30.