КИТА unofficial
Март 28, 2024, 03:00:31 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости:
 
   Начало   ПРАВИЛА Помощь WIKI PDA Войти Регистрация  


Страниц: [1] 2  Все   Вниз
  Печать  
Автор Тема: трішки української  (Прочитано 27155 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
marto4ka
Cтудент
*

Карма: +26/-0
Offline Offline

Награды:
За победу в конкурсе поэзии (зима-2007)За победу в конкурсе поэзии (лето-2007)За победу в конкурсе поэзии (осень-2007)
Сообщений: 90


« : Октябрь 12, 2007, 11:34:08 »

Вкотре прокидаюся серед ночі від співу дощу.
Вслухаюся. Завмираю. Мрію
Сьогоднішній дощ особливий. Він дорікає мені за зраду.
Колись ми щоночі мріяли разом. Проживаючи одну самотність на двох. Він приходив до мене у гості, навстіж відкриваючи двері моєї душі. А я довго спостерігала за кожною крапелькою, вдивляючись закоханими очима. Там, за вікном мого життя, дощ має особливе значення. Нічний дощ. Бо сум приходить лише вночі. В пошука вічного натхнення.
Сьогодні, як колись, я заварю міцної кави, запалю сигарету, вимкну світло (навіть своєї уваги), сяду на широке підвіконня і, відчинивши навстіж вікно, жадібно ковтну солодкого повітря.
Ніжно вслухатимуся в таємничий спів вітру. Він ніколи на розповість мені, чому плаче захмарене осіннє небо...Але подарує лагідний доторк до самого серця. І від того поцілунку стане настільки тепло, що і саме життя на мить втече, щоб існувати лише за межами нової реальності.
Дощ, мій давній приятель, знову пристрасно цілує мої долоні і тихо благає повернути йому його-мою посмішку.
Стільки років він був моїм єдиним другом. Він завжди розумів мене, навіть без слів. Він просто був зі мною.
Увібравши в себе сяйво далеких зірок, мої очі ставали кольору ночі. І від того ще сильніше котилися сльози. Розчиняючись в краплях дощу, перетворюючись на відблиск забутого болю.
Самотність не приходила до нас щоразу знову. Вона, завітавши одного разу, здавалося, навіки оселилася у нашій спільній розлуці. Вона вправно володарювала нашими почуттями - просто винищила їх...стерла, неначе їх ніколи і не було.
І я, невміло тікаючи від буденного світу людей, поринала у світ інакший. По за простором і часом. Світ, який мені дарував дощ...
Дощ палко кохав мене, сприймаючи такою, яка я є. Він був відображенням мене самої. І належав тільки мені. Єдиній.
Але потім прийшла вона. Радість полонила мене щомиті. Вона дарувала мені сонячне сяйво, запах квітів, пташиний спів. Я навчилася жити інакше, не помічаючи жалісного плачу мого покинутого вечора.
Мені подобалося моє нове життя. І зараз подобається. В ньому немає самотності і болю. В ньому є життя.
І нехай інколи так хочеться втекти у минуле, захлинаючись несправжністю відчаю, у МОЄМУ дощі з МОГО неба МОЄЇ ночі...
Кожен з нас, хоча б раз у житті, мріє про втечу до свого власного світу. Світу вигаданого, не існуючого для інших. Де, лишившись наодинці з собою, починаєш розуміти і цінувати скарби подаровані жорстоким світом реальності.
Втім, ніхто з нас не залишається в тому світі назавжди. Перепочивши, ми знову повертаємось до буденних турбот.
Але мій дощ щоразу мене чекає. І ледве чутно кличе у свої обійми.
Хіба можна не любити дощ? Дарований небом і сумом...
Я люблю його. Але я йому зраджую. З посмішкою ранкового сонця. З подивом прозорої веселки. Навіть, із собою.
Я стала жорстокішою. Холодною.
Я рідше помічаю його сум. А інколи, зупиняючи погляд, я бачу в ньому її - мою свободу.
І він мене розуміє. Прощаючи.
Сьогодні я знову з ним. До ранку. А коли зійде сонце, я знову зникну з його життя...
І він мене знову пробачить. Бо знає, скільки б я від нього не тікала, все одно мене доля до нього поверне.
Записан
Alder
Администратор
Проректор
*****

Карма: +331/-16
Offline Offline

Пол: Мужской
Награды:
За II место в конкурсе поэзии (весна-2007)2 место в фотоконкурсе \За II место в фотоконкурсе \3 место в фотоконкурсе \2 место в фотоконкурсе \Лучший знаток музыки 2009Лучший знаток музыки 2010
Сообщений: 11224


just for fun


WWW
« Ответ #1 : Октябрь 12, 2007, 11:51:03 »

marto4ka, зацепило! Супер! good
Записан

"There are things known and there are things unknown, and in between are the doors..." (Jim Morrison)
marto4ka
Cтудент
*

Карма: +26/-0
Offline Offline

Награды:
За победу в конкурсе поэзии (зима-2007)За победу в конкурсе поэзии (лето-2007)За победу в конкурсе поэзии (осень-2007)
Сообщений: 90


« Ответ #2 : Октябрь 12, 2007, 11:57:48 »

дякую!
Записан
SV
Футбольный резидент
Завкаф
*****

Карма: +35/-9
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 1377


Мы кроты, мы всех сильней!


WWW
« Ответ #3 : Октябрь 13, 2007, 10:23:18 »

marto4ka, очень красиво!
Записан

Наши цвета - солнце и уголь,
Наши сердца - жаркий костёр.
Ты наша гордость, ты наша удаль,
Наша команда - донецкий "ШахтЁр"!
Братство Танунахов
ИГ «Мракобесы Crew»
ИГ «Антиэмблема ФК «ШахтЁр» (Донецк)»
marto4ka
Cтудент
*

Карма: +26/-0
Offline Offline

Награды:
За победу в конкурсе поэзии (зима-2007)За победу в конкурсе поэзии (лето-2007)За победу в конкурсе поэзии (осень-2007)
Сообщений: 90


« Ответ #4 : Октябрь 13, 2007, 09:50:58 »

Улыбка
ще раз дякую
Записан
marto4ka
Cтудент
*

Карма: +26/-0
Offline Offline

Награды:
За победу в конкурсе поэзии (зима-2007)За победу в конкурсе поэзии (лето-2007)За победу в конкурсе поэзии (осень-2007)
Сообщений: 90


« Ответ #5 : Октябрь 14, 2007, 10:11:02 »

Щоночі я прокидаюся від жаху... Щоночі я бачу той самий сон. Сон, в якому я живу!
Я існую вже так довго!.. ні, я щойно зародилося...
Я просто є, навіть, якщо мене ще немає.
Життя - це гра, де кожен створює власні правила, хоча й сам за ними не живе. Поки що я існую за межами цього, але зовсім скоро я стану одним з вас. Я вчитимуся бути таким як ви. Згодом, навіть, забуду свій ідеальний світ, який і охороняє мене від жорстокості ваших правил.
 Одного разу, я побачу сяйво сонячних променів, відчую доторк повітря, вдихну його. Можливо, навіть радітиму тому, що ви називаєте «життя». Все це буде потім, а поки що я чую лагідний голос тієї, що є моїм світом. Я ще не знаю, що таке страх, втім, я вже відчуваю себе захищеним. Поки що я - втілення чиїхось турбот, кохання, щастя. Найвеличнішого щастя - материнства. Зовсім скоро я стану подібним до вас. Я ступатиму ногами по землі. Я насолоджуватимусь квітучою весною та палаючою осінню. Я навчуся тому, що ви називаєте мовою. Я просто житиму серед вас.
Там, у вашому світі дорослих, мене чекає жорстокість, біль, нерозуміння...любов, радість, посмішки...
Тут, у моєму власному світі, я - і є життя. Я вже вмію мріяти, чекати, радіти, любити...ні, ні я ще вмію...
Зовсім скоро я простягну руки і вперше торкнуся по-справжньому тієї єдиної, що дарує мені всесвіт. Я зможу заглянути їй у вічі і запитати, чому моє маленьке серденько тремтить щоразу від болю, коли вона проливає сльози. Навіть, якщо я їх не бачу, я їх відчуваю. Я зможу розповісти їй про найпрекрасніше у світі - сяйво її лагідної посмішки. Коли її руки вперше торкнуться мене, я гірко плакатиму. Тому що надто люблю. Тому що хочу залишитися з нею назавжди, але в цю мить нас роз'єднають. Звісно, ми будемо разом, будемо поруч. Але вже не настільки близькими. Адже, поки що ми - єдине!..
Записан
Sochin
Злой модератор
Декан
*****

Карма: +108/-6
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 1518



« Ответ #6 : Октябрь 14, 2007, 11:09:55 »

Понравилось. )
Записан

Говорят, когда компьютер сгорает, перед взором микропроцессора за долю секунды проносятся все операции, которые он когда-либо совершил...
壯鎭
marto4ka
Cтудент
*

Карма: +26/-0
Offline Offline

Награды:
За победу в конкурсе поэзии (зима-2007)За победу в конкурсе поэзии (лето-2007)За победу в конкурсе поэзии (осень-2007)
Сообщений: 90


« Ответ #7 : Октябрь 15, 2007, 12:12:10 »

це добре! Улыбка
Записан
Sochin
Злой модератор
Декан
*****

Карма: +108/-6
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 1518



« Ответ #8 : Октябрь 15, 2007, 12:17:36 »

marto4ka

Твори ще! )
Записан

Говорят, когда компьютер сгорает, перед взором микропроцессора за долю секунды проносятся все операции, которые он когда-либо совершил...
壯鎭
marto4ka
Cтудент
*

Карма: +26/-0
Offline Offline

Награды:
За победу в конкурсе поэзии (зима-2007)За победу в конкурсе поэзии (лето-2007)За победу в конкурсе поэзии (осень-2007)
Сообщений: 90


« Ответ #9 : Октябрь 15, 2007, 12:44:20 »

спробую. коли буде натхнення, та ідея про що писати. підкажете? Улыбка
Записан
SV
Футбольный резидент
Завкаф
*****

Карма: +35/-9
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 1377


Мы кроты, мы всех сильней!


WWW
« Ответ #10 : Октябрь 15, 2007, 12:58:58 »

Я гадаю в тебе самої є прекрасні ідеі. Ти пишешь дуже красиво. Так, що чипляє! Тому гадаю, що ідея про що писати має бути твоєю. Так само як і її реалізація. Ідею, впевнений, тобі підкаже натхнення.  Ще раз дякую тобі за дві надзвчайно красиві історії!
Записан

Наши цвета - солнце и уголь,
Наши сердца - жаркий костёр.
Ты наша гордость, ты наша удаль,
Наша команда - донецкий "ШахтЁр"!
Братство Танунахов
ИГ «Мракобесы Crew»
ИГ «Антиэмблема ФК «ШахтЁр» (Донецк)»
marto4ka
Cтудент
*

Карма: +26/-0
Offline Offline

Награды:
За победу в конкурсе поэзии (зима-2007)За победу в конкурсе поэзии (лето-2007)За победу в конкурсе поэзии (осень-2007)
Сообщений: 90


« Ответ #11 : Октябрь 15, 2007, 01:12:26 »

ой, я вже червонію...
Записан
tuft
Я просто не берегу силы на обратный путь © "Гаттака"
Firebiker
Проректор
*****

Карма: +201/-40
Offline Offline

Пол: Мужской
Награды:
Лучший знаток фильмов 2008II место в конкурсе поэзии \III место в конкурсе поэзии \
Сообщений: 10684


Homo fortunatus


WWW
« Ответ #12 : Октябрь 15, 2007, 06:22:25 »

Дуже класно вийшло Улыбка Я от теж думаю написати україньскою щось невеличке. Поки що в мене на українській лише три вірша (на форумі є).
Взагалі хочу сказати: "Дякую" Подмигивающий
Записан

heart ||У божевіллі утвори сузір'я віри в неймовірне... © Олег Скрипка
marto4ka
Cтудент
*

Карма: +26/-0
Offline Offline

Награды:
За победу в конкурсе поэзии (зима-2007)За победу в конкурсе поэзии (лето-2007)За победу в конкурсе поэзии (осень-2007)
Сообщений: 90


« Ответ #13 : Октябрь 16, 2007, 11:03:56 »

за що і я вам дякую. от тільки виявилося, що українською писати набагато важче
Записан
tuft
Я просто не берегу силы на обратный путь © "Гаттака"
Firebiker
Проректор
*****

Карма: +201/-40
Offline Offline

Пол: Мужской
Награды:
Лучший знаток фильмов 2008II место в конкурсе поэзии \III место в конкурсе поэзии \
Сообщений: 10684


Homo fortunatus


WWW
« Ответ #14 : Октябрь 17, 2007, 11:20:49 »

за що і я вам дякую. от тільки виявилося, що українською писати набагато важче

Просто трішечки незвично Подмигивающий
Записан

heart ||У божевіллі утвори сузір'я віри в неймовірне... © Олег Скрипка
LazarusLong
Ирландский доброволец
Проректор
*****

Карма: +181/-7
Offline Offline

Пол: Мужской
Награды:
А может я тоже хочу себе награду?
Сообщений: 6133


Ukrainian by birth, Irish by the grace of God


WWW
« Ответ #15 : Октябрь 17, 2007, 11:25:57 »

Українською писати дійсно важче. І не тому що незвично. Важче тому, що, не знаю як у вас, у в мене з tuft'ом точно, набагато менше україномовних книжок прочитано ніж книжок російською мовою. А літературний стиль формується, значною мірою, під впливом книжок які людина читає. Особливо це відчувається якщо досвід знайомства із художньою українською літературою вичерпується шкільною програмою.
Записан

Когда ему нужно - он русский, когда нужно - украинец, а когда ему ни хрена не нужно - он ирландец.

"...Он любил говорить факин щит
Когда что-то не так ему
Принимал он свой самый ирландский вид
И кидался трубкой в жену..."
marto4ka
Cтудент
*

Карма: +26/-0
Offline Offline

Награды:
За победу в конкурсе поэзии (зима-2007)За победу в конкурсе поэзии (лето-2007)За победу в конкурсе поэзии (осень-2007)
Сообщений: 90


« Ответ #16 : Октябрь 17, 2007, 12:13:16 »

абсолютно згодна.
для того, щоб українською писати, треба вміти хоч трохи українською мислити, мріяти. особисто я виросла в російськомовному оточенні, і тепер важко перебудуватися на українську. виходить трохи...фальшиво
Записан
tuft
Я просто не берегу силы на обратный путь © "Гаттака"
Firebiker
Проректор
*****

Карма: +201/-40
Offline Offline

Пол: Мужской
Награды:
Лучший знаток фильмов 2008II место в конкурсе поэзии \III место в конкурсе поэзии \
Сообщений: 10684


Homo fortunatus


WWW
« Ответ #17 : Октябрь 17, 2007, 04:59:18 »

Ну, в мене вдома завжди була присутня україньска мова. Мати - з Сумської області. Батько був з Донецької, але з села, а в селах наших переважно українська мова.
Мені достатньо зовсім мало часу побути в україномовному оточенні, щоб я зміг повністю адаптуватись Улыбка Але написати щось художнє дійсно важкувато чомусь...
Потрібна практика Улыбка
Записан

heart ||У божевіллі утвори сузір'я віри в неймовірне... © Олег Скрипка
marto4ka
Cтудент
*

Карма: +26/-0
Offline Offline

Награды:
За победу в конкурсе поэзии (зима-2007)За победу в конкурсе поэзии (лето-2007)За победу в конкурсе поэзии (осень-2007)
Сообщений: 90


« Ответ #18 : Октябрь 18, 2007, 12:31:20 »

так, дійсно багато залежить від практики
Записан
LazarusLong
Ирландский доброволец
Проректор
*****

Карма: +181/-7
Offline Offline

Пол: Мужской
Награды:
А может я тоже хочу себе награду?
Сообщений: 6133


Ukrainian by birth, Irish by the grace of God


WWW
« Ответ #19 : Октябрь 18, 2007, 12:38:38 »

Але написати щось художнє дійсно важкувато чомусь...
Потрібна практика Улыбка
Тому і важко, що ти дуже мало читав художньої літератури українською. А дещо з шкільної програми (наприклад "Хіба ревуть воли як ясла повні") я б взагалі заборонив викладати у школі. Бо вони нічого окрім нудоти не викликають. В мене, принаймі.

Вміння писати літературні твори та стилістичні здібности не залежать від того у якому середовищи ти живеш російськомовному чи україномовному. Вони більше залежать від того, що ти читаєшь. Будешь читати українською - будешь гарно володіти українським писемним словом. Не будешь читати - хоч увесь день балакай українською, все одне вміння писати не зросте.
Записан

Когда ему нужно - он русский, когда нужно - украинец, а когда ему ни хрена не нужно - он ирландец.

"...Он любил говорить факин щит
Когда что-то не так ему
Принимал он свой самый ирландский вид
И кидался трубкой в жену..."
Страниц: [1] 2  Все   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Penguins Counter Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS! Internetmap
Страница сгенерирована за 0.08 секунд. Запросов: 33.