КИТА unofficial
Апрель 16, 2024, 08:06:52 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости:
 
   Начало   ПРАВИЛА Помощь WIKI PDA Войти Регистрация  


Страниц: 1 [2]  Все   Вниз
  Печать  
Автор Тема: трішки української  (Прочитано 27303 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
marto4ka
Cтудент
*

Карма: +26/-0
Offline Offline

Награды:
За победу в конкурсе поэзии (зима-2007)За победу в конкурсе поэзии (лето-2007)За победу в конкурсе поэзии (осень-2007)
Сообщений: 90


« Ответ #20 : Октябрь 18, 2007, 01:30:12 »

особисто я, прочитала аж дві українськи книжки. до того ж, жахливого перекладу. а в школі взагалі не читала!!!
звісно, володіння українським словом залежить від прочитаної літератури, та це лише один невеличкий фактор з багатьох.
Записан
ANZA
Магистр
***

Карма: +18/-0
Offline Offline

Пол: Женский
Сообщений: 210



« Ответ #21 : Октябрь 18, 2007, 02:17:02 »

Всё ж отпишусь..
Сразу хочеться сделать акцент на том, что творчество уважаемой marto4kи, как и творчество любого из форумчан, выкладываемое в этой теме, ценю (особенно стихи! Улыбка).
Но! Я не смогла по достоинству оценить эти "минизарисовочки" на украинском языке - просто даже мне, человеку, который не любит в принципе укр. язык, при прочтении становится понятно, что это переведенные мысли русскоязычного происхождения. С литературным украинским я ознакомлена только в рамках школьной программы, однако смогла обратить внимание - я б даже сказала, смогла прочувствовать,- что стилистика изложения авторов, чей РОДНОЙ язык украинский, отличается от той, которая присутсвует у русскоязычных авторов. И поэтому
виходить трохи...фальшиво
Так что я хотела сказать? marto4ka, лучше пиши на том языке, на котором думаешь и мечтаешь, у тебя очень хорошо получается good
Записан
marto4ka
Cтудент
*

Карма: +26/-0
Offline Offline

Награды:
За победу в конкурсе поэзии (зима-2007)За победу в конкурсе поэзии (лето-2007)За победу в конкурсе поэзии (осень-2007)
Сообщений: 90


« Ответ #22 : Октябрь 18, 2007, 03:13:38 »

ок Улыбка
Записан
marto4ka
Cтудент
*

Карма: +26/-0
Offline Offline

Награды:
За победу в конкурсе поэзии (зима-2007)За победу в конкурсе поэзии (лето-2007)За победу в конкурсе поэзии (осень-2007)
Сообщений: 90


« Ответ #23 : Ноябрь 02, 2007, 03:30:08 »

Море - то лише відображення неба. Море робить його більш реальним та відчутним. Так само, як посмішка віддзеркалює душу людини, море дарує небу неіснуючий образ...
Воно таїть у собі найвеличніші скарби світу: шепіт вітру, сяйво зірок і безліч чужих таємниць.
Щоранку сонячні промені вимальовують таємничі візерунки на хвилях і, пронизуючи їх наскрізь, потрапляють на самісіньке дно.
Море закохане в скелі. Воно жадібно обіймає їх своїми хвилями, закохано пестить, огортає, голубить...Пристрасними поцілунками мрійливо ніжиться, перетворюючись на безліч спогадів і зізнань.
Море не вміє мріяти. Втім, воно саме змушує людські серця битися в ритмі нічного шторму. Мріючи про нього, згадуючи, сумуючи...
Не можна зустрівшись з ним одного разу, не закохатися навіки. Адже воно лишає по собі стільки теплих надій і бурхливих спогадів, що навіть розлучившись навіки, душа щоразу радісно рветься у цей лагідний вирій почуттів.
Море полонить свідомість своєю загадковістю. Відкриваючи потяг до нових звершень, відчайдушного ризику та спраги  яскравих подій.
Прощаючись з ним, байдуже споглядаючи у майбутнє, далеке від моря, присягаєшся йому (або, швидше, собі) «Я повернуся! Я буду з тобою знову! Чого б це мені не коштувало!..»
Записан
Alder
Администратор
Проректор
*****

Карма: +331/-16
Offline Offline

Пол: Мужской
Награды:
За II место в конкурсе поэзии (весна-2007)2 место в фотоконкурсе \За II место в фотоконкурсе \3 место в фотоконкурсе \2 место в фотоконкурсе \Лучший знаток музыки 2009Лучший знаток музыки 2010
Сообщений: 11224


just for fun


WWW
« Ответ #24 : Ноябрь 03, 2007, 07:26:31 »

good
Отлично. Просто отлично Улыбка
Записан

"There are things known and there are things unknown, and in between are the doors..." (Jim Morrison)
FazU
Snowman
Проректор
*****

Карма: +58/-16
Offline Offline

Пол: Мужской
Награды:
3 место в фотоконкурсе \3 место в фотоконкурсе \Интересно все таки попробывать как оно работает :)I место в конкурсе поэзии \
Сообщений: 3773


Иногда камней просто не хватает...


WWW
« Ответ #25 : Ноябрь 03, 2007, 07:41:29 »

Море закохане в скелі. Воно жадібно обіймає їх своїми хвилями, закохано пестить, огортає, голубить...
Самое красивое сравнение, "море закохане в скелi", Ведь это именно так...
Но море в тоже время подмывает скалы, растворяя их в себе.
Так часто и в жизни любящие люди растворяются друг в друге и становятся одним целым
========================================================================
прошу прощения за язык не соответствующий теме просто еще не установил поддержку украинского.
Записан

marto4ka
Cтудент
*

Карма: +26/-0
Offline Offline

Награды:
За победу в конкурсе поэзии (зима-2007)За победу в конкурсе поэзии (лето-2007)За победу в конкурсе поэзии (осень-2007)
Сообщений: 90


« Ответ #26 : Ноябрь 10, 2007, 10:26:19 »

Життя - це гра, а люди в ній актори. Кожен з яких грає головну роль власної вистави свого життя. Втім, інколи дуже корисно зазирнути у себе крізь призму чужого світосприйняття. Бо кожен з нас гірший, ніж хоче здаватися, проте, кращий, аніж здається. І жоден не може побачити себе таким, яким бачать інші...Тому, щоб зрозуміти себе, необхідно навчитися бачити чужими очима...
Театр - це казковий світ, в якому створюється ілюзія життя., де, вдягаючи маску на обличчя, знімаєш її з душі. Адже, виходячи на сцену, актори стають справжніми...
Чи грають?
Грають нас, глядачів..? Людей, з реального світу, з реальними почуттями, емоціями, долями...
Сцена - це відображення людського життя, в якому актор віддзеркалює душу того, хто в нього вдивляється...

...І ось, лунає останній дзвоник, світло вимкнене, актори на сцені...
Серед них є жінка, яка потай від інших, зробила крок уперед і, простягнувши руку зі сцени, відчинила двері мого життя. З абсолютною байдужістю крокуючи по ньому, розфарбувала яскравими відтінками на власний смак. А сміливо повернувшись на сцену, зіграла мене! мої слова та мій біль.

Вона вправно плаче. Сльозами кожного з нас, тих, хто розгледів у ній себе.
Вона сміється. І від сміху того здригаються вуста глядачів. Адже, це не її, а наш сміх!
Вона мовчить. І кожен точно знає її думки в цю мить. Але для кожного вона мовчить про різне.
Вона, страждаючи, вскрикує! Втім, це біль викрадений у нас і розіп'ятий талантом на власному серці. Цієї миті голос її так сильно сколихнув дійсність, що хвилями покотилася до нас її, ЇЇ життя!!!
 Останні відзвуки ще б'ються у скронях і блискавицею пробивають наскрізь тіло...
Голос, в якому більше життя, аніж в самому житті...
Я чую її дихання...Ковтаючи повітря, вона захлинається власною перемогою:
«Вийшло! Змогла! Повірили!»

Вона грає цю роль не вперше! І ще не раз її зіграє. Втім, кожного разу це буде зовсім інша вистава інших життів. А сьогодні, для мене, вона грала мене! такою, якою ніколи не бачила.
А коли вистава закінчиться, ми зустрінемося. Та ніхто з нас про це не згадає. Бо вона змінить образ. Як змінить його кожен з нас. А я вдягну улюблену маску...І гратиму -
Її!.. Людину!!!
І лише душа моя, торкнувшись її, ледве чутно промовить:
«Дякую,
         що нагадала мені,
                     хто Я!
Бо це і є найвеличніший дарунок життя...»

Записан
Страниц: 1 [2]  Все   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Penguins Counter Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS! Internetmap
Страница сгенерирована за 0.059 секунд. Запросов: 32.